VSBN maakt nieuwe cao-afspraken voor signsector

Per 1 januari jl. zijn nieuwe cao-afspraken gemaakt met de premiepensioeninstelling Brand New Day. VSBN staat voor Verenigde Signbedrijven Nederland.

Pensioenregeling Vsbn
Directeur Collectief bij Brand New Day Jan Willem Hoitsma (rechts) tekent samen met VSBN-voorzitter Lucien van der Eijk (links), onder toeziend oog van de VSBN-secretaris Ron van Rijssel en Theo Aanhaanen, accountverantwoordelijke bij de pensioeninstelling.
Vsbn

Binnen de nieuwe cao is veel aandacht besteed aan pensioenregelingen. Nieuw is de mogelijkheid om vanaf 1 januari 2021 een extra partnerpensioen mee te verzekeren voor de werknemers, ter waarde van bijna 16.000 euro voor de partner tot zijn of haar AOW-gerechtigde leeftijd.

VSBN maakt elke vijf jaar nieuwe cao-afspraken. In het laatste jaar van de lopende periode wordt altijd een grootschalig onderzoek uitgevoerd om te bezien of de cao nog aansluit op de marktontwikkelingen.

Bron: sign.nl

Peter Luit

Peter Luit schrijft graag over innovaties in de gehele crossmediale bedrijfskolom. Echter altijd met een knipoog naar print.
Blokboek 12 5 Jaar

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.

Elke week het nieuws van de printindustrie in de mailbox
Inschrijven:

* verplicht invulveld

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK