Persgroep, Sanoma en TMG breiden samenwerking uit
De Persgroep, Sanoma en TMG verbreden hun samenwerking bij het aanbod van advertentieruimte. Ze breiden hun gezamenlijke datadienst NLProfiel uit, zodat adverteerders en bureaus ook programmatic reclamecampagnes kunnen inkopen.
De partijen spraken al eerder het voornemen tot meer samenwerking uit, nu zijn ze met de uitvoering begonnen.
Via programmatic buying (geautomatiseerd bieden op advertentieruimte) kunnen adverteerders voortaan bereik inkopen in de producten van alle drie de uitgevers. Dat beteken, dat zij steeds het effectiefste pad naar optimaal bereik kunnen kiezen en zo kosten besparen.
Bron: inct
VIGC BOPE 2025: Redefining print. Success in a digital world. Met o.a. Peter Luit als gesprekleider binnen het panelgesprek ‘Platformeconomie, kansen voor grafimedia bedrijven?’
De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK