2021 is loading… met een kennissessie over brandportals!
Softwareontwikkelaar Prindustry knalt het nieuwe jaar in: “We hopen je in 2021 weer meer live te kunnen ontmoeten. Totdat het zover is, organiseren wij onze kennissessies online. De eerste digitale sessie kun je volgende week al volgen, op dinsdagochtend 12 januari.”
Ramon van Wingerden, Berend Withaar, Marc Bomas en Jolanda van Drie presenteren dan de:
“Online Kennissessie B2B merkportalen:
Automatisering marketingmaterialen met de Brandportal en Klantportal”
In deze kennissessie vertellen zij je over de IT en trend ontwikkelingen, op het gebied van merkportalen voor de inkoop en creatie van bedrukte marketingmaterialen.
De brandportal en klantportal staan centraal in deze online kennissessie, vol inspiratie voor geautomatiseerde totaaloplossingen.
Meer info lezen en gratis aanmelden kan hier!
De trainingen voor het eerste half jaar van 2021 zijn in voorbereiding en zullen ook online worden gegeven. In de komende weken worden de 2021 trainingen gepubliceerd. Kijk voor het huidige aanbod op de website.

BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK