Vooraankondiging voor ‘Het Congres’ van VIGC op 6 november
EVENEMENT – In een wereld waar verandering de enige constante is, staat de grafische sector voor grote keuzes: slimmer innoveren, anders organiseren en duurzaam ondernemen. Tijdens Het Congres 2025 gaat het VIGC op zoek naar de echte meerwaarde van vernieuwing. Niet de hype, wel het resultaat.

Het Congres opent met een scherpe economische blik op de tijdsgeest: hoe herhaalt de geschiedenis zich, en wat betekent dat voor innovatie in een wereld van instabiliteit? Vanuit die insteek schetst Geert Janssens van ETION het grotere plaatje. Aan het eind van de dag zoomt innovatie-expert Rik Vera van nexxworks net zo scherp in op de toekomst: hoe nieuwsgierigheid — niet data of technologie — dé sleutel wordt tot relevantie en waardecreatie. Tussenin verkennen we cases, inzichten en strategieën die tonen hoe je met de juiste keuzes het verschil maakt.
Kortom: een namiddag vol inspiratie, reflectie en concrete ideeën voor iedereen die de grafische sector mee richting wil geven.

De trainingen voor 2022 staan gereed. Kijk voor het volledige online aanbod van bestaande- en nieuwe trainingen op de website.
BLOKBOEK.COM EN PRINTMEDIANIEUWS: HET OPTIMALE DOELGROEP BEREIK